Güncel

Bandırma Taksi

Bandırma Taksi

Taksicilik alanında nerdeyse yarım asırdır hizmet sunan Bandırma taksi olarak müşterilerimize uygun fiyata konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşmak istedikleri mekanlara ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Öğrenciler, çalışanlar ve memurlar tarafından en çok tercih edilen taksi firması olmamızda bu durumu gösteriyor. Müşteri odaklı bir çalışma prensibi benimseyerek sunduğumuz taksicilik hizmeti müşterilerimizden tam not alıyor. Bandırma’da bulunan tüm mahallelere taksilerimizi çıkartıyoruz. Oldukça geniş araç desteği sağladığımız için yoğun dönemlerde bile müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

Çalışma arkadaşlarımızın güler yüzlü olması, müşterilerimize samimi şekilde yaklaşmaları da yapacakları diğer yolculuklarda bizleri tercih etmelerini sağlıyor. Taksimizden hizmet alan müşterilerimizi hiçbir sınır tanımadan ulaşmak istedikleri yere ulaştırıyoruz. Gece gündüz demeden çalışma arkadaşlarımız müşterilerimizin taleplerini karşılamak için yoğun çaba gösteriyorlar.

Ücretsiz Taşıma Desteği ve Yardımı

Müşterilerimizin zaman zaman uzun yolculuğa çıkacakları için yanlarında ağır valiz, çanta vb. gibi malzemelerle yola çıkıyorlar. Fakat bazen çocuk yaştaki müşterilerimiz ya da yaşlı müşterilerimiz bu malzemeleri taşımakta zorluk çekiyorlar. Tam da bu noktada müşterilerimize şoförlerimiz yardım elini uzatıyor. Malzemelerin hep araca yüklenmesi esnasında hem de gidilmek istenen bölgeye ulaştığı anda gerekli destek yine ekip arkadaşlarımız tarafından sağlanıyor. Siz de bizimle yolculuk yaparak hem zamandan hem de ekonomik olarak kazanç elde edebilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanmanız için size bir telefon uzaklıktayız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu