Sponsorlu Bağlantılar

Helium Konum Analizi

Helium Pazar

Artan kurlar ve yükselen fiyatlar günümüz internet alışveriş alışkanlıklarında da değişiklikler meydana getirmekte ve geleneksel yapan mağazaların yerini kişiden kişiye satış yapabilmenin mümkün olduğu pazaryeri uygulamaları/websiteleri almaya başlamıştır. Pazaryerleri yeni ürünlerin satışına olanak sağladığı gibi ikinci el ürünlerin de satışını mümkün kılmaktadır. Ancak her ne kadar yükselen bir trendde olsalar da insanlar Pazar yerlerinden ürün alıp satmakta tereddütler yaşamakta, online ticaretlerde güvenli e-ticaret sistemlerine ön yargılı yaklaşmakta ve bu platformları genelde satıcıyla iletişime geçip, alışverişi yine elden ele tamamlamaya yönelmektedirler. Ancak durum gerçekten de bu kadar güvensiz mi bir bakalım.

Öncelikle yüz yüze yapılan alışverişlerde yaşanan olumsuz bir durumda (kusurlu/hatalı/bozuk.. ürün satılması ya da satılan ürünün parasının ödenmemesi) taraflar mahkeme huzurunda bu durumu ellerinde yeterli/geçerli delil olmadığı için ispatlayamamaktadırlar. Bu tarz davalar uzun sürmelerinin yanı sıra genellikle takipsizlikle sonuçlanabilmektedir. Burada alıcı ya da satıcının mağduriyeti çok mümkündür. Maddi kayıpların yanı sıra burada risklerden biri de gasp, tehdit, hırsızlık ve yaralanmadır. Sonuç itibariyle hiç tanımadığınız birine ürün satıyor ya da ürün satıyorsunuz ve alışverişi tamamlamak üzere bir yerde buluşuyorsunuz. Alıcıysanız cebinizde paranız, satıcıysanız yanınızda ürününüz oluyor.  Bu da art niyetli kişiler için çeşitli fırsatlar oluşturmaktadır. Güvenliğiniz veya paranız/ürününüz güvende değildir. Özellikle crypto mining ekipmanları pahada değerli ürünlerdir. Helium madencilik cihazları üzerinden örnek verecek olursak, yeni ürünler 500-600 dolar, ikinci el helium hotspot ürünleri ise ortalama 7.500-10.000 TL arasında fiyatlanmaktadır. Böyle bir ürünü ya da bu kadar parayı yanınıza alıp bir yere gitmek çeşitli riskleri de beraberinde getirmektedir. www.heliumpazar.com sitesi sadece ikinci helium madencilik cihazları, helium anten kablo alanlarına odaklanmış bir pazaryeri girişimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sahibinden helium miner cihazlarını bulabileceğiniz websitesi aynı zamanda sadece güvenli e-ticaret sistemiyle alıcı ve satıcıyı buluşturmaktadır. www.heliumpazar.com sitesi alanında uzmanlaşmış bir pazaryeri olduğu için gerek ilan onaylarında gerekse ürün transferlerinde hem alıcıyı hem satıcıyı koruyacak şekilde adımlar atmaktadır. Paranız ve cihazınız tüm süreç tamamlana dek www.heliumpazar.com sitesi güvencesi altındadır. Yine de alışveriş sırasında yaşanabilecek problemlerle ilgili herhangi bir problemde pazaryerleri ŞAHİT sayılacağından, hem alıcının hem de satıcının adalet arayışında tüm alışveriş uçtan uca kayıt altında alındığından mağdurun yasal olarak yanlarında olabilmektedir.

www.heliumpazar.com sitesini ziyaret ederek, sahibinden helium miner, helium anten kablo gibi seçenekleri kredi kartı veya EFT gibi ödeme yöntemleriyle satın alabilir, helium konum analizi seçeneği ile konumunuzda ne kadar helium kazancı elde edebileceğinizi de simülasyon ile öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu