Güncel

Monex – Maksimum Performans Yağları – Ulusal ve Uluslararası Pazarda

Monex – Maksimum Performans Yağları – Ulusal ve Uluslararası Pazarda

 

1998 yılında ticari faaliyetlerine Özerşah Enerji ismiyle başlayan ve şimdilerde yeni adıyla 3 farklı fabrikadan müşterileri için en iyi çözümleri sunmaya çalışan Özerşah Group, uzun vadede bölgesel ve ulusal anlamda en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Şimdilerde 3 farklı marka üzerinden satış işlemlerine devam eden şirket, yeni yatırımlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda Monex adı verilen marka ile Türkiye’nin enerji ve petrol alanında dışa bağımlılığını en aza indirmek isteyen firma, araç sahiplerine sağladığı verimli seçeneklerle de müşterilerinin gönlünü kazanmayı başarabilmiştir. Şimdilerde bir dünya markası haline gelen Monex, yabancı yatırımcıların da ilgisini çekmeye devam ediyor.

Monex – En Verimli Araçların Madeni Yağ Tercihi!

 

Yıllardır yüksek kaliteli yağ ürünlerini araç sahiplerine ulaştırmaya devam eden Özerşah Group, şimdilerde Monex adını verdiği yağ ürünleriyle en kaliteli seçenekleri sunmaya devam ediyor. Birinci kaliteli sentetik ve mineral yağların bir araya geldiği Monex markası, yalnızca ulusal pazarda değil uluslararası arenada da en gücünü sergilemeyi başarıyor.

Otomotiv başta olmak üzere madencilik, denizcilik, inşaat, tarım ve demiryolu gibi alanlarda akla ilk gelen madeni yağ markaları arasında gösterilen Monex, endüstriyel ürünler için dahi tercih edilebilmektedir. Bu noktada motor sistemlerini uzun yıllar boyunca en verimli şekilde kullanmak isteyen kişilerin ilk tercihlerinin Monex olduğu da bilinmektedir.

Monex Yağ Çeşitleri Nelerdir?

 

Madeni yağ ürünleri konusunda en kaliteli tercihlerden biri olarak gösterilen Monex, şimdilere otomotiv yağları, dişli yağları ve gres yağlar olmak üzere birçok farklı kategori üzerinden satışa sunulmaktadır. Resmi internet sitesi üzerinde en kaliteli seçenekleri müşterileriyle buluşturan marka, ürünlerine verdiği garantiyle kullanıcılarını her daim mutlu edebilmektedir.

Kalite vizyonunu kurulduğu ilk günden beri devam ettiren Monex markası, Özerşah Group şirketinden aldığı gücüyle her geçen gün gelişim göstermeye devam etmektedir. Ulusal pazardaki açığı kapatmanın yanı sıra uluslararası sektörde de boy gösteren ünlü marka, yeni girişimleriyle de herkesin ilgi odağı haline gelmiştir. Siz de aracınız için en doğru kararı vermek istiyorsanız Monex markasının resmi adresi üzerinden yağ seçeneklerine göz atarak en kaliteli ürünleri satın alabilirsiniz.

Web VIMI. – Cretive Web Studio Katkılarıyla…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu