Sponsorlu Bağlantılar

Ödül sistemine sahip yeni nesil NFT projesi!

Kendine özgü güçleri olan Aslanlarımızla eşleşmeye hazır mısınız? Gelin anlatalım…

Mint.lionkingatjob.com üzerinden rastgele olarak LKAJ NFT mint ettiğinizde kısa bir süreliğine sizlere bir kart veriyoruz. Reveal tarihinde bu kartların arkasında size denk gelen Aslan kendini gösteriyor ve bu aşamada ödül sistemimiz devreye giriyor. Kraliyet ailesine mensup olan aslanlardan biriyle karşılaştığınız durumda onu direkt olarak sizden satın almak için teklif bırakıyoruz. Tercih ederseniz satışı bize yapıyorsunuz.

Buna göre krala sahip olduğunuzda 15 Ethereum, kraliçeye sahip olduğunuzda 15 Ethereum, 14 vezirden birine sahip olduğunuzda 4,5 Ethereum, 84 muhafızdan birine sahip olduğunuzda 1 Ethereum kazanıyorsunuz. Bu da topluluğumuza dahil olan onlarca kullanıcının ödül kazanacağı anlamına geliyor.

Satın aldığınız her bir aslan geliştirmekte olduğumuz web3 projemize entegre olmak ve dahil oldukları meslek gruplarına göre sizin yerinize çalışıp gelir elde etmek için sabırsızlanıyor.

Community miz için ortaya koyduğumuz ve geliştirdiğimiz bu fikirde hedeflediğimiz; sürekli olarak değerini kaybetmeden alınıp satılabilen ve birbirini tekrarlayan projelerden sıyrılarak gerçek bir karşılığı olan NFT Projesi olabilmektir.

Farkımızı fark et!

Lion King At Job

Detaylı bilgi için Web sitemizi ziyaret edin: Lionkingatjob.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu