Güncel

UFF PRODUCTION & UFF PROMO!

UFF PRODUCTION & UFF PROMO!

Uzun yıllar boyunca prodüksiyon ve reklam anlamında Avrupa’da Türkiye’yi temsil eden UFF PRODUCTION – UFF PROMO, mükemmel işlere imza atmaya devam ederek yüzlerce sanatçının hayallerini gerçeğe dönüştürüyor!

Yaptığı her tarzda müzik prodüksiyonundan sonra promo konusunda da bayrağı eline alan UFF PRODUCTION, bir çok sanatçıyı müzik endüstrisinde istediği konuma taşıdı ve taşımaya da devam ediyor.

Avrupa’da ve Amerika kıtasından büyük sanatçılar ile çalışmalarını sürdüren UFF, Türkiye’deki yetenekli sanatçılara uygun ücretlerden hizmet sunarak, hem prodüksiyon (Özellikle Remake Beat) hem de promo anlamında büyük destek veriyor.

Yapmış oldukları büyük işleri ve hizmetleri Instagram hesapları başta olmak üzere sosyal medya hesaplarında bizlerle sürekli paylaşan UFF, bir çok sanatçıyı Spotify editör listelerine dahi katmayı başardı. Promo anlamında vadettikleri sonuçlar oldukça muazzam görünüyor. Kendileriyle çalışan sanatçılardan aldığımız bilgilere göre kısa bir süre zarfında bile gerçekten büyük değişimler görülüyor. Beat, Aranje, Mix Mastering, Promo kollarıyla sınırlı kalmayan UFF, aynı zamanda Söz Yazımı, Cover Art ve Müzik Dağıtım alanlarında da kendisinden sıkça söz ettirmeyi başarıyor. UFF Culture sayfası ise Street Wear konusuna ilgisi olanlar için iyi bir alternatif!

UFF PRODUCTION

https://instagram.com/uffproduction

UFF PROMO

https://instagram.com/uffpromo

UFF CULTURE

https://instagram.com/uffculture 

UFF PROMO resmi Spotify listelerine ise buradan ulaşabilirsiniz!

https://open.spotify.com/user/z684l44xy5wug9v3anxihvsem?si=nHcYNXoQTqOOkQHbcPoXsg

UFF’un çalıştığı dünya starlarının ve PROMO referanslarının sadece küçük bir kısmı👇🏻

                •             Kevin Gates

                •             Killstation

                •             Yeat

                •             Mario Judah

                •             Ken Carson

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu