Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Toplu Mesaj

Whatsapp Toplu Mesaj

Whatsapp toplu mesaj özelliği ile toplu sms sistemine benzer ancak sınırlı bir şekilde mesaj göndermek mümkündür. Whatsapp’ta oluşturulan toplu mesaj listesi özelliği ile aynı anda birden fazla kişiye mesaj gönderilebilir. Yayın listeleri, sürekli olarak toplu mesaj gönderebilen kişilerin kayıtlı listeleridir.

Bu nedenle toplu mesaj gönderirken aynı kişileri tek tek tekrar seçmeye gerek yoktur. Bu kolaylık küçük topluluklar için geçerlidir ve toplu sms sistemi kısıtlanmıştır çünkü WhatsApp toplu mesajlaşma ile sadece sizi telefon rehberine kaydetmiş olan kişiler toplu mesajlarınızı alacak ve sizi rehber telefonlarına eklemeyenler mesajları alacaktır.

Yayın listeleri, bir kişi ile birden fazla kişi arasındaki iletişim yöntemidir ve alıcılarınızın bir grup sohbetine katılmasını istiyorsanız, toplu mesaj listesi yerine grup sohbeti oluşturmanız gerekir. Whatsapp toplu mesajlaşma sistemi üzerine kurulu toplu sms sistemlerinde, istenmeyen dahil mesaj listelerini silmek için seçilen toplu mesaj listesine dokunup basılı tutmak mümkündür. Whatsapp toplu mesaj fiyatları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu