Güncel

Yanar Özel Bir Şarkı Olacak

Yanar Özel Bir Şarkı Olacak

Şarkıların toplum için önemli oldukça büyük. Özellikle bazı şarkılar toplumda gerçekten yer ediniyor ve sahipleniliyorlar. Söz konusu durum, son günlerde henüz yayınlanmamış bir şarkı için konuşuluyor. Yanar, yayınlanmasına günler kala birçok kişi tarafından heyecanla bekleniyor. Genç şarkıcı Uğur Özçelik’in parçası olan Yanar için hemen herkes bir yorumda bulunuyor. Özellikle Uğur Özçelik hayranları ve sevenleri şarkının çıkacağı günü iple çekiyorlar. Günden güne yayın tarihine daha da yaklaşırken bekleyenlerin de şarkı için bir fikri var. Yapılan yorumlar da genel olarak olumlu. Çoğunluk, şarkının listelerde gözle görülür bir değişikliğe neden olacağını ve sevilecek bir şarkının geldiğini iddia ediyor. Yapılan bu yorumlara karşı Uğur Özçelik de bazı açıklamalarda bulunuyor.

Uğur Özçelik şarkıcı ve şarkı yazarı olarak, beklentilerin bu kadar olmasının doğal olduğunu söylüyor. Kendilerinin de Yanar’dan çok umutlu olduklarını ve çalışmalar boyunca yapılan her şeyin tam istedikleri gibi noktalandığını aktarıyor. Bu durum, şarkının gerçekten de sevileceğini, insanlar tarafından ilgi duyulacağını anlatmaya yetiyor. Uğur Özçelik de ek olarak, “Yanar için büyük bir emek sarf ettik. Türk müziğinin benzersiz parçalarından biri olması bizim için çok önemliydi. Özellikle herkesin müziği yapından takip ettiği ve benimsediği bu dönemde, yine herkesin kendinden bir şeyler bulmasını istediğimiz bir parça hazırladık. Yayınlanmasının ardından da hak ettiği değeri alacağını düşünüyoruz.” diyor.

Uğur Özçelik’in Parçası Herkesi Mest Edecek

Sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olan Yanar, beklentilerin üzerine çıkması beklenen bir parça. Diğer parçalardan çok daha farklı olduğu da biliniyor. Özellikle hemen herkesin kalbine hitap edecek ve dinlenmeye doyulmayacak bir şarkı olduğu iddia ediliyor. Hayranlarının yaptığı bu yorumlar da şarkıya olan beklentiyi arttırmaya devam ediyor. Nitekim bu konuda da haklılar. Çünkü genç şarkıcı Uğur Özçelik, bu konuda başarılı biri. Günden güne büyümeye ve hayranları çoğalmaya devam eden Uğur Özçelik Türk müziğinde tecrübeli bir isim. 1990 yılında İstanbul Kadıköy’de doğan şarkıcı, eğitimini de yeteneğini geliştirmek ve sevdiği alanda ilerlemek için alıyor. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Türk müziği alanında eğitim görüyor. Ayrıca eğitimlerini tecrübeyle de buluşturuyor. Uğur Özçelik, ünlü birçok isimle çalışma fırsatı bulmuş, toplumda kabul edilmiş sanatçıların back vokalliğini yapmış biri. Bunun yanı sıra kendi singe çalışmaları da bulunuyor. Yanar ile de daha başarılı bir adım atacağı, başarılarını daha ileriye taşıyacağı düşünüyor. Yanar’ın klip çalışmaları da tamamlanmış durumda. Çalışmalar üç gün sürmesinin yanı sıra iki farklı şehirde, yirmi iki kişilik bir ekiple tamamlandı.

Yanar, Uğur Özçelik Hayranları Tarafından Merak Ediliyor

Sahne eğitimleri alan, ses eğitimleri ve çok daha fazlasıyla kendini geliştiren Uğur Özçelik, Yanar ile ön plana çıkacak. Çünkü Yanar, henüz yayınlanmadan insanların ilgisini çeken bir parça. Birçok kişi şarkının yayınlanacağı günü merak ediyor. Üretkenliğiyle dönemin ihtiyaçlarına cevap veren, farklı yorumuyla dikkat çeken Uğur Özçelik da bu konuda mart ayının sonunu işaret ettiğinden sevenlerinin gözü kulağı martın sonunda. Yanar’ın ilk dinleyicisi olmak isteyenler de şarkıcıyı sosyal medya hesaplarından takip etmeye devam ediyor. Yapılan çalışmaları ve ilerlemeleri de genç sanatçının paylaşımlarıyla takip ediyorlar. Ayrıca şarkıcının tarzıyla da ilgileri üzerine çektiği söylenebilir.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDZejAvbij7_DEa3qu8W_8Q

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu